O nás

Pekný deň prajem,

vítam Vás v našom internetovom obchode!

     Výrobcovia dnes často používajú náhradné alebo menej kvalitné materiály len preto, aby ich výrobky boli cenovo dostupnejšie - nie vždy je to v prospech zákazníka a jeho zdravia.

         Moje skúsenosti potvrdzujú staré porekadlo “hlúpy (v zmyle neznalý veci) dvakrát kúpi."  My ženy si radi skrášľujeme svoje okolie a domov, zariaďujte ho vecami a materiálmi, ktoré Vás potešia, vytvárajú príjemné prostredie a sú prospešné pre naše zdravie.

         Je veľmi ťažké orientovať sa v spleti ponúk obchodníkov ak nemáme znalosti v príslušnom obore. Internet a fóra sú plné informácii s často skreslených pohľadom a záujmami toho kto ich píše. Čo robiť keď sa chceme dobre rozhodnúť?  Každá rada dobrá, opýtam sa, poradím sa s kamarátkou, mamou, odborníkom ...? 

         Vo svojom obchodíku a teraz i tu na internete sa snažím zorientovať svojích zákazníkov v problematike tak, aby si sami k svojej spokojnosti vybrali to, s čím budú spokojní a výrobok  im bude slúžiť tak, ako si predstavovali a želali.

Od ukončenia textilnej priemyslovky sa s najväčšou radosťou venujem práci s textilom.      

Adriana Regecová

“Moje bohaté skúsenosti s bytovým textilom, starostlivý prístup k výberu materiálov sú zárukou kvalitnej ponuky PRE  VÁS!”