Adriadekor.sk

Blog » Novinky z kolekcie Gold line

| Prečítané: 1114x

Príjemné pondelkové ráno!

Hodvábny lesk. Perfektná kvalita. Jedinečný vzor. Takto sa dá opísať kolekcia obliečok Gold Line, vyrobená zo 100% saténovej bavlny. Elegantná, zrovnaná s prosperitou, kombinuje atraktívny vzhľad saténu a zároveň prírodné vlastnosti bavlny. Vďaka svojej  jemnosti sa bude perfektne hodiť do tradičnej spálne aj do moderného priestoru v súlade so súčasnými trendmi. Je to elegancia na  každý deň a luxus nielen pre vyvolených.
Kolekcia Gold Line vďačí za svoju originalitu pokrokovej výrobnej technológii, pri ktorej je bavlnená priadza podrobená ekologickému farbeniu a potom mercerizácii, tj procesu rafinácie, vďaka čomu získava lesk, hladkosť a mimoriadnu mäkkosť, navyše zosilnená s saténová väzba. Mimoriadne praktické použitie:sú obojstranné, ľahko sa žehlia, s bezpečným zipsom a vďaka sanforizácii - tiež odolné voči zmršťovaniu.
Novinky GL na našej stránke:

Dona Ana Yellow - Biela je základná farba použitá vo viacerých vnútorných úpravách. Poskytuje neutrálny základ, ktorý potom ožíva živšími farbami, ako je žltá a modrá. Kontrast medzi týmito farbami vytvára veselú, energickú atmosféru. Perfektné pre svetlé interiéry, ktoré im dodajú svieži a sviatočný charakter.

Greek - Iónske more, Stredozemné more alebo Egejské more? Keď sa túlite do gréckych zamatových listov, môžete sa presunúť na tieto miesta! Pastelovo modrá, tyrkysová farba zdobená malými ozdobami poskytne chvíľu relaxácie a potešenia. Všetky odtiene modrej v starovekom Grécku a Ríme boli symbolom najvyšších božstiev, o to viac sa môžete cítiť zvláštne.
Pante Rei - Farby v spálni nepochybne hrajú veľmi dôležitú úlohu. Majú vytvárať atmosféru harmónie, relaxácie a pokoja.Vzor s jemnou textúrou vo farbách modrej a šedej so všetkými sú určite skvelou voľbou. Pastelové farby efektívne zvýrazní každý interiér a predstaví prímorské podnebie.
Windy - Šialene módne, kontrastné, odvážne vzory dokonalé v interiérovom dizajne to funguje dobre. Motív pávieho pera sa zvyšuje -  čoraž častejšie ho používajú dizajnéri po celom svete.Originálny a prepracovaný vzor, ​​ktorý sa bude hodiť do každého interiéru sa predstavil jedinečne a elegantne.
Tieto novinky ale ale aj veľa ďalších kvalitných obliečok na posteľ nájdete na našej stránke www.adriadekor.sk
Stále platí ak sa zaregistrujete na našej stránke, zadáte svoj e-mail a potvrdíte odber noviniek, tak získate automaticky zľavu 5% na všetok nezľavnený tovarTeraz platí aj doprava ZADARMO bez ohľadu na sumu objednávky.