Adriadekor.sk

Blog » Krásne nové prehozy !

| Prečítané: 572x

Pekný deň prajem!

Prehoz na posteľ môže slúžiť ako doplnok, ale aj ako povrchová úprava pre spálňu. Je to tiež veľmi praktické a rozumné riešenie. Posteľná bielizeň by mala byť dobre zabezpečená - nikto by na nej nemal sedieť v každodennom oblečení. Vankúše a paplón tesne priliehajú k nášmu telu, keď spíme, preto je také dôležité udržiavať správnu čistotu.


Novinky v kolekcii prehozov.

BOHO
„Boho“ je komunita umelcov žijúcich v duchu zábavy a skutočnej slobody. Tu dominuje ľahkosť, vzdušnosť, mierne dymové farby a etnické vzory navzájom kombinované v rôznych kombináciách. Expresívne sivé alebo univerzálne béžové prehozy na posteľ BOHO sa hodia do zariadenej spálne či už v modernom,alebo klasickom štýle.

MODERN
Na prvý pohľad mimoriadne štýlový. Ak sa na to pozrieme pozorne,všimneme si mimoriadnu pozornosť venovanú detailom a elegancii, ktorá sa k sebe hodí trend modernej útulnosti a tepla. Jemné strapce,rozmanité vzory a kombinácia niekoľkých odtieňov sivej s tlmenou ružovou,budú perfektne ladiť s klasickým príslušenstvom.

ARABIC
Mimoriadne vkusný vzor kombinujúci geometrický tvar s náznakom voľnej fantázie bude dokonalým doplnkom priestoru usporiadaný v súlade so súčasnými trendmi. V tlmenej béžovej, alebo výraznej sivej bude posteľ pôsobiť mimoriadne štýlovo.

Prehozy

Tieto novinky ale ale aj veľa ďalších kvalitných prehozov a diek nájdete na našej stránke www.adriadekor.sk
Stále platí ak sa zaregistrujete na našej stránke, zadáte svoj e-mail a potvrdíte odber noviniek, tak získate automaticky zľavu 5% na všetok nezľavnený tovar. Teraz platí aj doprava ZADARMO bez ohľadu na sumu objednávky.