Adriadekor.sk

Blog » Krásne novinky v kolekcii uterákov a osušiek

| Prečítané: 163x

Príjemné pondelkové ráno!

Nádherná scenéria slnečných pláží a zelených kopcov, v luxusných podmienkach, zaisťujúcich skutočný relax - také sú portugalské SPA. To bolo inšpiráciou na vytvorenie novej butique kolekcie produktov najvyššej kvality vyznačujúcich sa moderným dizajnom v súlade s najnovšími trendmi na trhu. Presne toto je najlepšia klasika a štipka portugalských SPA vo vašej domácnosti, ktorú si môže dovoliť každý.
Kombinácia mikrobavlny a ľanu 
Inšpirované prírodou a najkvalitnejšou kombináciou mikrobavlny a ľanu bola vytvorená luxusná - a na trhu bezprecedentná - kolekcia uterákov s portugalským renomé. Vyrobené s mimoriadnou starostlivosťou a zmyslom pre detail doplnia interiérový dizajn štýlových interiérov. Za svoj vynikajúci vzhľad vďačia mimoriadnej kvalite bielizne, ktorá mu dodáva nielen zmyselnú eleganciu, ale zaručuje aj odolnosť proti rozťahovaniu, priedušnosť, vysokú absorpciu vlhkosti a tiež antibakteriálne a antialergické vlastnosti. 
French
Špičkové francúzske uteráky sú tkané dvojitým froté očkom, vyrobené z 50% bavlny a 50% ľanu, ktorého základňou je jemná mikrobavlna. Táto kolekcia je pre všetkých, ktorí oceňujú mäkkosť kúpeľňovej osušky, nadčasovú eleganciu a neobvyklý zdôrazňujúci štýl každého interiéru.
Italian
Sada hebkých talianskych uterákov je perfektným riešením pre tých, ktorí oceňujú prírodné špičkové suroviny z Portugalska.
Jednoduchý, elegantný vzor sa skladá z neobvykle mäkkej bordúry vyrobenej z 50% ľanu a 50% bavlny, ktorá poskytuje vysokú absorpciu vody. Nedotknutá biela a vkusné ornamenty oslovia fanúšikov klasickej elegancie.
Spanish
Kolekcia španielských uterákov, ktoré sa vyznačujú mimoriadnymi vlastnosťami. Vzhľad a neuveriteľná nasiakavosť, to je produkt pre tých najnáročnejších zákazníkov. Vysoká gramáž, dvojitá slučka,froté a plátno zo 100% bavlny zaistí jemnosť. Jemný modernistický vzor zaujme každého, kto sleduje súčasné trendy.
Uteráky a osušky
Tieto novinky ale ale aj veľa ďalších kvalitných uterákov a osušiek nájdete na našej stránke www.adriadekor.sk
Stále platí ak sa zaregistrujete na našej stránke, zadáte svoj e-mail a potvrdíte odber noviniek, tak získate automaticky zľavu 5% na všetok nezľavnený tovar. Teraz platí aj doprava ZADARMO bez ohľadu na sumu objednávky.