Adriadekor.sk

Blog » Čo s námrazou v mrazničke?

| Prečítané: 249x

Príjemné pondelkové ráno!

Pri častom otváraní a zatváraní si chladničku sami poškodzujeme. Napríklad, tesnenie na dvierkach nemusí fungovať tak, ako by malo. Ak je poškodené čo i len najmenšia oblasť tesnenia, teplý vzduch z kuchyne sa dostáva do jej vnútra, kde rýchlo kondenzuje a vytvára sa tak námraza.
Ako sa jednoducho zbaviť námrazy a ochrániť tak svoju chladničku?
Ako nato?
Keď sa vytvorí ľad vo vašej chladničke, rozmrazovanie je únavné a časovo náročné. Ak chcete použiť náš trik, tak je odmrazenie nutné. Najprv chladničku odmrazte, poriadne vyčistite - odporúčame octovou vodou, ktorá zahubí všetky baktérie. Potom steny chladničky natrite olejom. Áno, čítate správne - kuchynským olejom! Skvelou alternatívou je tiež glycerín, ktorý účinkuje rovnako ako olej.
Stačí malé množstvo oleja alebo glycerínu rozotrieť po stenách chladničky a námraza sa už vytvárať nebude. Prečo to funguje? Olej, ako aj glycerín, je mastný, a teda klzký, vďaka čomu nebude možné, aby sa ľad na stenách chladničky usádzal.
Samozrejme nezabúdajte z času na čas chladničku vyčistiť a opätovne pretrieť olejom. 
Uteráky a osušky
vyrobené z  Egyptskej bavlny najvyššej kvality, ich dizajn je inšpirovaný najnovšími MÓDNYMI TRENDMI, vyznačujú sa ideálnou MÄKKOSŤOU a vynikajúcou SAVOSŤOU.
Teraz novinky Veľkonočný uteráčik a Margarita uterák a osuška už s krásnym jarným motívom..Viac na www.adriadekor.sk