Adriadekor.sk

Blog » Ranné kapučínko - Deň detí

| Prečítané: 111x

Príjemné ráno prajem!

Myšlienka upozorniť viac na detstvo a na problémy, ktoré sa ho týkajú aj takýmto spôsobom, vznikla už v roku 1925 na Medzinárodnej konferencii pre blaho detí v Ženeve. Práve na tejto konferencii vznikla myšlienka vytvoriť deň, ktorý by deťom urobil radosť a zároveň poukázal na ich problémy. Na Slovensku sa Deň detí začal oslavovať až niekedy v r. 1952. A až v 21 krajinách sveta sa Medzinárodný deň detí oslavuje práve 1. júna.
Čím ich potešiť?
- Čokoľvek vymyslíme, pripravíme, najdôležitejšie je užiť si to celá rodina (samozrejme, záleží od veku detí). Aby boli aktívne nielen deti, ale aj rodičia – preto sa snažíme vyhľadávať alebo vymyslieť také aktivity, kde môžeme byť spolu, spoločne tvoriť, pomáhať si alebo aj súťažiť.
- Sviatok detí majú vo svojom programe zakomponované mnohé divadlá, kiná, dokonca aj nákupné centrá, ktoré pre deti ponúkajú zaujímavý a bohatý program. Zábavné detské bábkové divadlo padne dobre aj dospelákom.
- Deti sú zvedavé a rady sa niečomu novému priučia. Ak k tomu pripojíte aj nejaký ten pôžitok, budú nadšené. Navrhnite im, že spolu upečiete koláč! Odmena neminie ani vás!
- Aj deti majú rady uznanie. Navrhnite im, nech vymyslia nejaký spoločný program ony. 
Darček pre deti
Čo sa týka darčeka hmotného určite si vyberiete u nás v e-shope www.adriadekor.sk, kde máme množstvo detských produktov. Posteľné obliečky, malé uteráčiky, osušky, vankúšiky, pončá, alebo deky to všetko aj s ich obľúbenými rozprávkovými hrdinami. Veríme, že si určite niečo vyberiete.
Veľmi obľúbené sú šteniatka Paw Patrol, alebo princezná Sofia.

Užitočné informácie:

Super tipy ako prekvapiť a potešiť svoje deti...viac TU
Čo nám ženám robí radosť:
Chcete mať slušne vychované dieťa??...viac TU
Nech Vám Ranné kapučínko chutí!
Adriana Regecová - ADRIADEKOR