Adriadekor.sk

Blog » Ranné kapučínko - Ako jednoducho vybrať darček

| Prečítané: 279x

Príjemné ráno prajem!

Nad darčekmi pod stromček si láme hlavu takmer každý. Potešiť rodinu a blízkych však môžete aj bez toho, aby ste minuli celú výplatu!
Do Vianoc už zostáva len pár dní a vy ešte nemáte kúpený ani jeden vianočný darček? Poradíme vám ako na to.
Pre koho je darček určený
Nie je darček ako darček. Niečo iné dáte pod stromček mužovi a niečo iné žene. Takisto záleží na veku osoby, pre ktorú darček vyberáme. Deti potešíte samozrejme najviac hračkami. ženy dostávajú najčastejšie parfumy, šperky, knihy, oblečenie či rôzne poukážky. Potešia sa najmä ručne vyrábaným darčekom.
Častým darčekom pre mužov sú aj hodinky, knihy, oblečenie a technika.
1. Plňte priania
Najkrajší darček je dostať to po čom túžime. Preto sa snažte zistiť po čom dotyčný túži, čo sú jeho tajné sny. Túži po luxusnom wellness pobyte? Novom originálnom tričku? Je jeho sen skúsiť si jazdu na ferari? Ak áno, darujte mu to.
2. Zamerajte sa na záľuby
Dobrý nápad pri výbere darčeka je zamerať sa na aktivity, ktorým sa obdarovaný venuje. Motivačné knihy, ručné práce či obľúbený šport – to všetko môže potešiť, ak je to jeho hobby. Prípadne môžete obdarovaného potešiť originálnym produktom s nápisom, ktorý ho vystihuje.
3. Buďte praktický
Je niečo čo dotyčný potrebuje, ale nemôže si to dovoliť? Pomôžte mu a kúpte mu to. Ak je to moc drahé, darujte mi namiesto darčeky peniaze na to čo potrebuje.
4. Buďte originálny
Darujte niečo vtipné, netradičné a jedinečné. Niečo na čo obdarovaný len tak nezabudne. 
Nepodceňujte balenie
To, ako je darček zabalený, vydá smerom k obdarovanému určitý signál. Ak chceme vybrať dokonalý darček, musí mať aj dokonalé balenie. Niekedy stačí naozaj málo a vyzerá to úžasné.
Predsa, kniha zabalená v baliacom papieri a s mašľou na vrchu vyzerá prívetivejšie ako tá istá kniha pohodená v nejakej taške. Aj preto sa najmä na Vianoce stretávame s tým, že väčšina darčekov je nádherne zabalená do rôznych baliacich papierov.
Pamätajte, že nákup darčekov by sme nemali brať ako problém. Mal by to byť zábavný a vzrušujúci proces nielen pre Vás ale aj pre obdarovaného keď si svoj darček otvorí. Odmena pre Vás bude usmiata tvár obdarovaného – vtedy budete vedieť že ste vybrali správny darček.
Flanelové obliečky
Flanelové obliečky Central Park Granát s krásnym zimným vzorom môžu byť tiež jedným z darčekov pre vašich blízkych.  Pre chladné jesenné a zimné večery Liente navrhlo kolekcie teplých flanelových návliečok. Trendový dizajn v harmónií s prvotriednou 100% bavlnou zaručujú sladký spánok. Mäkkosť, ľahkosť a najmä teplý a príjemný pocit pri dotyku s telom predurčujú posteľné prádlo z flanelu k veľkej obľube. 

Užitočné informácie:

Niekoľko faktov o Mikulášovi, ktorý nám prináša sladkosti, ale aj zemiaky...viac TU

Čo nám ženám robí radosť:

Toto sú najvtipnejšie fotografie z divočiny za rok 2018...viac TU

Nech Vám naše RANNÉ KAPUČÍNKO chutí!

Adriana Regecová - ADRIADEKOR